Author: p***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這款粉色膠原蛋白面膜是我喜歡的
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$67
Original Price: NT$84
| Texture | Gel |
| Color | Baby Pink |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 16 cm |
| 寬度 | 0.5 cm |
| 長度 | 14 cm |
| 淨容量 | 20 ml |
| SKU | sb25080835454531254 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 3776839 people said the quality is very good!
Author: p***7
Date:
Review: 這款粉色膠原蛋白面膜是我喜歡的
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: s***r
Date:
Review: 包裝完整數量正確,期待商品效果,一片$57不便宜
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 爛超級爛爛爛爛爛爛爛爛爛
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: v***1
Date:
Review: 不好用
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.