Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 洗臉好幫手,有了它洗臉。。。超乾淨。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$37
| Material | Silicone |
| Function | Clean |
| Type | Cleansing Brushes |
| Color | Purple |
| 寬度 | 2.4-5.2 cm |
| 長度 | 6.5-11 cm |
| 高度 | 1.5-2.5 cm |
| SKU | sB210427188201839 |
Author: c***y
Date:
Review: 洗臉好幫手,有了它洗臉。。。超乾淨。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: w***7
Date:
Review: 洗起來很舒服 很好使用 讚讚 喜歡😘
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: g***5
Date:
Review: 材質蠻軟 感覺好像會很好用~期待使用它!
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: x***8
Date:
Review: 矽膠毛很柔軟,清潔臉部很舒服!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.