Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The hair is very soft ,value for you money indeed
顏色: Natural Black
Price: NT$402
Original Price: NT$430
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 82 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb260213161288882340976 |
Author: m***2
Date:
Review: The hair is very soft ,value for you money indeed
顏色: Natural Black
Author: s***6
Date:
Review: e❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: Natural Black
Author: c***e
Date:
Review: I don't know as yet as my friend says she will let me know. But looks good.
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.