Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: em si a peruca é bonita fica linda em mim, só não gostei porquê tá caindo os cabelos mais tirando isso é linda 😍😍❤️❤️
顏色: 黑色
Price: NT$325
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 185 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2303207788709998 |
Author: p***a
Date:
Review: em si a peruca é bonita fica linda em mim, só não gostei porquê tá caindo os cabelos mais tirando isso é linda 😍😍❤️❤️
顏色: 黑色
Author: p***0
Date:
Review: روعه كنها شعر طبيعي
顏色: 黑色
Author: m***7
Date:
Review: Gostei
顏色: 黑色
Author: z***8
Date:
Review: ماشاءالله رووووووووووووووووووووووووووووووعه مررررررررررررررررررررره
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.