Author: v***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好看,我本來就比較適合短髮但我頭太大了,戴久了還是不舒服,夏天戴真的太熱了🥵
顏色: Light Brown
Price: NT$251
Original Price: NT$268
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2212078368300105 |
Author: v***3
Date:
Review: 很好看,我本來就比較適合短髮但我頭太大了,戴久了還是不舒服,夏天戴真的太熱了🥵
顏色: Light Brown
Author: y***9
Date:
Review: 材質柔軟但是會有點掉髮 沒有Model示範的那麽長
顏色: 棕色
Author: k***j
Date:
Review: 很好看的顏色,品質也不錯,物超所值
顏色: 棕色
Author: k***j
Date:
Review: 顏色很亮麗,品質也不錯,物超所值
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.