Author: l***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its very shinny i don't recommend
顏色: 黑色
Price: NT$231
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 20 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2305190469093192 |
Author: l***i
Date:
Review: its very shinny i don't recommend
顏色: 黑色
Author: p***n
Date:
Review: wow 🥰❤️I'm in love with this wig , love the texture and its suit's very well❤️ I'm just happy with it and the closer is perfect 2💕
顏色: 黑色
Author: S***a
Date:
Review: Plastic hair not really good with this
顏色: 黑色
Author: l***3
Date:
Review: Comfortable to wear: This is perfect for my head, because it's a bit small so it's fits perfectly not to tight and not small
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.