Author: L***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this so much. it's soft and looks natural.
顏色: 黑色
Price: NT$82
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Hair Bulk Without Weft |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Crowd | Women |
| Theme | Party |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 40 g |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 周長 | 15 cm |
| 直徑 | 5 cm |
| SKU | sb2404057109630555 |
Author: L***h
Date:
Review: love this so much. it's soft and looks natural.
顏色: 黑色
Author: 2***7
Date:
Review: Easy to wear: buy as many packs as you can
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.