Author: c***a
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
顏色: SNatural
Price: NT$980
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Jerry Curl |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 95 g |
| 頭圍 | 58.42 cm |
| 長度 | 25.4 cm |
| SKU | sb2408215225249652 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2398296 people said the quality is very good!
Author: c***a
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
顏色: SNatural
Author: a***9
Date:
Review: it's very good and quality
顏色: SNatural
Author: y***4
Date:
Review: very beautiful, good quality, fast delivery. the material is really good. I recommend it💕💕💕💕
顏色: SNatural
Author: p***e
Date:
Review: it was a present and my sis loved it
顏色: 自然色&黑色系
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.