Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is very cool .looks real. and thick
顏色: 彩色
Price: NT$258
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303298056155000 |
Author: l***9
Date:
Review: this is very cool .looks real. and thick
顏色: 彩色
Author: m***s
Date:
Review: deu certo ksksksksksk fico até q boa só terei que cortar a franja eu comprei ela só pra brincar mesmo, e o cabelo dela é bem macio melhor q o meu kakakakakaksksksksk
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.