Price: NT$178
Original Price: NT$233
| Color | 1021 cheek purple |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Powder Blush |
| Finish | Shimmer |
| 直徑 | 1.3 cm |
| 長度 | 4.4 cm |
| 淨重 | 2.6 g |
| 寬度 | 4.4 cm |
| SKU | sb25071420804177901 |
Brand Name: COLORROSE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/COLORROSE-sc-014171103.html
Quality: 7630291 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.