Author: g***g
Date:
Review: 東西還可以,跟圖片差不多,算是普通的購物體驗
顏色: Crystal Clear
尺寸: 均碼
Price: NT$137
Original Price: NT$221
使用我們的 Set Me Up 定型眉膠,以您的方式打造完美眉毛! 這款凝膠具有清爽的凝膠質地,不會弄髒底妝或堵塞毛孔,能幫助您保持您喜歡的眉型! 別忘了我們方便的雙頭眉刷! 趕快這款值得信賴的眉膠吧!
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Crystal Clear |
| Texture | Wax |
| Type | Eyebrow Gel |
| 高度 | 3.2 cm |
| 長度 | 6 cm |
| 淨重 | 5 g |
| 寬度 | 14.2 cm |
| SKU | sb2211179909002869 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3805695 people said the quality is very good!
Author: g***g
Date:
Review: 東西還可以,跟圖片差不多,算是普通的購物體驗
顏色: Crystal Clear
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 好好好好好好好好好好好
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***n
Date:
Review: 商品很喜歡,下次會想再回購!
顏色: Crystal Clear
尺寸: 均碼
Author: 晨***晨
Date:
Review: 好.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.