Price: NT$1,673
| Condition | Refurbished |
| Color | Gray |
| Brand | ASUS |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 11.6" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | Intel |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 512MB & Under |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260515073810396987916 |
Brand Name: ASUS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ASUS-sc-0141749060.html
Quality: 8836607 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.