Author: L***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ótimo pra pintar as unhas
顏色: 黑色
Price: NT$126
| Material | Silicone |
| Color | Black |
| Type | Nail Polish Protector |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 尺碼 | 1 cm |
| 直徑 | 5 cm |
| SKU | sb2501107760797722 |
Author: L***8
Date:
Review: ótimo pra pintar as unhas
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.