Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i like how it holds my head..the band is amazing
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$39
| Material | Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | White |
| Type | Sleep Caps |
| 長度 | 17 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2412100812510290 |
Author: s***a
Date:
Review: i like how it holds my head..the band is amazing
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: p***3
Date:
Review: Neatly packed , nice white!🤍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***s
Date:
Review: Very beautiful and comfortable 👏🏼👏🏼👏🏼🫶🏽🫶🏽🫶🏽🫶🏽😻😻😻😻
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: M***e
Date:
Review: very good quality .l love it
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.