Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muito bonito o telefone é muito estimado
顏色: 多色
Price: NT$7,559
Original Price: NT$11,595
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip4 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2460*1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | Other |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8 Gen1 |
| SKU | sw260318152561135448592 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 7920971 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: Muito bonito o telefone é muito estimado
顏色: 多色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.