Author: b***e
Date:
Review: Chegou rápido, bem embalado e está funcionando normalmente, perfeito, recomendo.
顏色: 紫色
Price: NT$4,562
Original Price: NT$6,387
| Color | Black |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A07 |
| Screen Size | 6.7" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Power Adapter |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25100286169317579 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 5834311 people said the quality is very good!
Author: b***e
Date:
Review: Chegou rápido, bem embalado e está funcionando normalmente, perfeito, recomendo.
顏色: 紫色
Author: j***2
Date:
Review: Gostei muito! São muito bons gostei muito de comprar e chegar antes do prazo parabéns
顏色: 黑色
Author: o***c
Date:
Review: Recebi o produto muito rápido, ainda nao pude testar, muita correria.
顏色: 黑色
Author: c***7
Date:
Review: lindooo e muito bom
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.