Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: goodddddd
顏色: 黑色
Price: NT$9,017
Original Price: NT$9,492
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A36 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen4 |
| SKU | sw25082771526119968 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 800689 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: goodddddd
顏色: 黑色
Author: a***w
Date:
Review: افضل منتج شكرا شي ان
顏色: 黑色
Author: f***x
Date:
Review: ممتاز
顏色: 黑色
Author: h***i
Date:
Review: Gooooogggggggooooooooooooooooooood
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.