Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 比起手指,這像是梳子更多的可以接觸頭皮,感覺洗頭更乾淨了
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Price: NT$41
| Material | Silicone |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oval |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 5.7 cm |
| 直徑 | 7.9 cm |
| SKU | sb2107055525280746 |
Author: k***i
Date:
Review: 比起手指,這像是梳子更多的可以接觸頭皮,感覺洗頭更乾淨了
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: m***g
Date:
Review: 很好,洗頭按摩頭皮又不傷頭皮,還可以梳理頭髮
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: A***r
Date:
Review: 長頭髮洗頭的時候很適合,可以按摩頭皮👍👍👍
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: O***e
Date:
Review: 這款矽膠按摩梳我要拿來洗頭髮的,怎辦,我已經離不開他們家的所有夕膠清節用品. 老闆,夕膠產品洗衣服的有大支一點的嗎?
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.