Author: m***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very very good
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Price: NT$37
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Red |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.5 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 長度 | 14 cm |
| SKU | sb2310278758711212 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 4830106 people said the quality is very good!
Author: m***o
Date:
Review: very very good
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: 8***8
Date:
Review: 方便活動時使用點綴繽紛風格👍
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: 雪***i
Date:
Review: 貼在臉上很好看!不論什麼妝容都適合
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: b***2
Date:
Review: 超級推薦購買 跟照片一樣好看
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.