Author: S***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رووعه
顏色: 銀色
Price: NT$2,107
Original Price: NT$2,222
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | ONEMYTH |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580 |
| SKU | sw260302114920931991541 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 2109227 people said the quality is very good!
Author: S***1
Date:
Review: رووعه
顏色: 銀色
Author: a***0
Date:
Review: جيد لكن جودة الشاشة ضعيفه
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.