Author: y***7
Date:
Review: 因為有好幾個顏色都喜歡,所以都買來用看看,適合的話將在回購……
顏色: Momojo
尺寸: 均碼
Price: NT$101
Original Price: NT$121
| Material | ABS |
| Color | Momojo |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| 長度 | 13.5 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| 淨重 | 0.25 g |
| SKU | sb25060980959338906 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3898873 people said the quality is very good!
Author: y***7
Date:
Review: 因為有好幾個顏色都喜歡,所以都買來用看看,適合的話將在回購……
顏色: Momojo
尺寸: 均碼
Author: d***j
Date:
Review: 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
顏色: Momojo
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Momojo
尺寸: 均碼
Author: p***2
Date:
Review: nice project very interesting project
顏色: Momojo
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.