Price: NT$6,753
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Batteries Included | No |
| Features | Portable |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Portable Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 30ms |
| Screen Size | 18.5" |
| Number of Screens | Single Screen |
| Display Type | IPS |
| Screen Size Range | 17" to 20" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se2401316216552789 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.