Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質好、服務好,推! 真的超棒的 物超所值 謝謝老闆 有機會還會跟你購買😀😀
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Price: NT$94
Original Price: NT$188
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 13 cm |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb2402228488427238 |
Author: c***0
Date:
Review: 品質好、服務好,推! 真的超棒的 物超所值 謝謝老闆 有機會還會跟你購買😀😀
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: 品質好、服務好,推! 真的超棒的 物超所值 謝謝老闆 有機會還會跟你購買😀😀
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: 品質好、服務好,推! 真的超棒的 物超所值 謝謝老闆 有機會還會跟你購買😀😀
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: d***y
Date:
Review: Cute and useful!
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.