Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 耐用 小朋友很喜歡 也可以用很久很實用
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Price: NT$39
Original Price: NT$69
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Foldable |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Folding Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb25071152673273686 |
Author: a***5
Date:
Review: 耐用 小朋友很喜歡 也可以用很久很實用
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: 佳***儀
Date:
Review: 超好看,很有質感,每個都很好看!!
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 很有眼緣的髮梳,質量不錯,使用方便。
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: t***5
Date:
Review: 收到貨品好長時間了,一直沒時間評論,很便宜,商品不錯!我常在網上購物,每次都特別滿意,又便宜又多,比在實體店便宜很多,真的很方便,以後衣服生活用品都要在網路上買了,常逛SHEIN還有很多好玩的東西,不錯不錯,收到喜歡滿意的東西都會給好評,喜歡就購
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.