Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個如果沾那種很像粉餅顏色的那一種粉會有遮瑕效果很好
顏色: 米色
Price: NT$121
Original Price: NT$161
| Material | Polyester |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Beige |
| Type | Contour Brushes |
| 高度 | 15.1 cm |
| 長度 | 2.3 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| SKU | sb25081535583888339 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 4232922 people said the quality is very good!
Author: h***4
Date:
Review: 這個如果沾那種很像粉餅顏色的那一種粉會有遮瑕效果很好
顏色: 米色
Author: a***5
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 米色
Author: p***8
Date:
Review: 很好看也很好用推薦!
顏色: 米色
Author: k***s
Date:
Review: 這次的購物體驗真是讓我驚艷不已!我選購的商品在實際使用中表現出色,完全沒有讓我失望。它的質感和設計都非常出眾,讓我感到每一分花費都物超所值。
顏色: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.