Author: B***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 回購好幾次的美妝品,日常都是用這邊的美妝品化妝
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$141
Original Price: NT$161
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Eyeliner Pencil |
| 高度 | 1.4 cm |
| 長度 | 12.8 cm |
| 寬度 | 2.6 cm |
| 淨容量 | 0.5 ml |
| SKU | sb2401257929909125 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1442553 people said the quality is very good!
Author: B***u
Date:
Review: 回購好幾次的美妝品,日常都是用這邊的美妝品化妝
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***3
Date:
Review: ❤️👍👍❤️👍👍❤️👍👍❤️👍👍❤️👍👍❤️👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: n***5
Date:
Review: 剛開始買的時候覺得為什麼要斜角的眼線筆後來才明白使用上超方便,值得推薦喔
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***8
Date:
Review: 很實際的物超所值小物 還沒用期待不會有雷
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.