Author: i***6
Date:
Review: 接觸面積太寬,小眼睛睫毛短/內雙不太適合
顏色: 白色
Price: NT$80
Original Price: NT$101
| Material | ABS |
| Color | White |
| Batteries Included | No |
| Type | Eyelash Applicators |
| Power Supply | None |
| 高度 | 10.3 cm |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| SKU | sb2412276511090637 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5484041 people said the quality is very good!
Author: i***6
Date:
Review: 接觸面積太寬,小眼睛睫毛短/內雙不太適合
顏色: 白色
Author: A***l
Date:
Review: 很服貼我的眼型,好用,CP值很可以
顏色: 白色
Author: a***d
Date:
Review: جباااااار يعكف الرمش بكل سهوله و راحه بدون ماينزعهم ويأذيهم جدا حلووووه اغراض شيقلام ✨✨✨✨
顏色: 白色
Author: 9***3
Date:
Review: very good 😘😘🧡🧡🧡🧡😘👍👍🥰😍😍😍🩷🩷🩷🩷💗💗😘😘😘🧡🧡🧡🧡👏👏👏💗💗💗💗💗🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷💗😘👏👏👏👏🧡🧡🧡
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.