Author: d***2
Date:
Review: 產品一打開整個是一支巨無霸狼牙棒,有點太巨,不知道怎麼用,我頭髮也不是很多,不太適合。
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Price: NT$1,240
Original Price: NT$2,312
| Material | ABS |
| Color | Silver |
| Occasion | Home |
| Batteries Included | No |
| Type | Hot Air Brush |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| What it's for | Curl & Wave |
| Who it's for | Fine Hair |
| 電壓 | 120 V |
| 高度 | 9 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 長度 | 38 cm |
| SKU | sb25032870743426405 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 423815 people said the quality is very good!
Author: d***2
Date:
Review: 產品一打開整個是一支巨無霸狼牙棒,有點太巨,不知道怎麼用,我頭髮也不是很多,不太適合。
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: o***?
Date:
Review: Exactly as described, really good quality and fast delivery. Super happy with everything!
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: a***3
Date:
Review: it really feels strong and durable cant wait to try it out for my hair
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: 9***3
Date:
Review: no words to praise this one..big saviour for my frizzy hair styling. best part its super fast effect..save lot of time in grooming too
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.