Author: k***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感很好空間也很大 很漂亮
顏色: 粉色
Price: NT$523
Original Price: NT$643
| Composition | 80% Polyester |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | No-closure |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| 高度 | 12 cm |
| 長度 | 23 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| SKU | sb2201244108042338 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 4341455 people said the quality is very good!
Author: k***0
Date:
Review: 質感很好空間也很大 很漂亮
顏色: 粉色
Author: 8***4
Date:
Review: 商品質感很好,顏色很好看。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: b***y
Date:
Review: 空間很大 質感不錯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: J***s
Date:
Review: Really pretty makeup bag
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.