Author: r***d
Date:
Review: the sparke is so beautiful to use as a highlight
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$80
Original Price: NT$121
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 5.4 cm |
| 長度 | 5.5 cm |
| 淨重 | 1.8 g |
| 寬度 | 1.7 cm |
| SKU | sb25082648458233317 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 848520 people said the quality is very good!
Author: r***d
Date:
Review: the sparke is so beautiful to use as a highlight
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***4
Date:
Review: Make-up effect: nice Color combination: white Texture/Quality: very nice Blendability: nice Packaging & Appearance: good
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: Very shiny and pretty
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 9***8
Date:
Review: ياخذ العقل
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.