Author: h***0
Date:
Review: انتو دايما متميزين كالعاده طبعا 💞💙💞ودايما كل حاجة بجبها من عندكو تحفه وتجنن بجد 💙💞💙 بجد شكرا شي ان💙💞💙💞
顏色: 黑色
Price: NT$241
Original Price: NT$342
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Lengthening |
| 高度 | 13.7 cm |
| 長度 | 2.3 cm |
| 淨重 | 8 g |
| 寬度 | 2.3 cm |
| SKU | sb260318184391809542265 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7162763 people said the quality is very good!
Author: h***0
Date:
Review: انتو دايما متميزين كالعاده طبعا 💞💙💞ودايما كل حاجة بجبها من عندكو تحفه وتجنن بجد 💙💞💙 بجد شكرا شي ان💙💞💙💞
顏色: 黑色
Author: S***a
Date:
Review: Same as the picture and quality is outstanding
顏色: 黑色
Author: m***1
Date:
Review: Flakes a bit but works well
顏色: 黑色
Author: r***f
Date:
Review: مرررتبه اكثر. مسكرا تعجبني هذا نوع جرّبته حلوه وفيه خضراء وفيه ذهبيه تفوووووووز تجنن بمعنى كلمه تطلعلش رموش من تحت ارض مع علم ان رموشي قصار مررره ؛ تجيكم زي خضراء بس مكان فرشاه صغيره الأبيض
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.