Author: M***y
Date:
Review: 已經回購第三次了 真的非常好用!
顏色: Warm Sand
尺寸: 均碼
Price: NT$221
Original Price: NT$281
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Nude Pink |
| Finish | Matte |
| Texture | Pressed Powder |
| 高度 | 1.7 cm |
| 長度 | 10.7 cm |
| 淨重 | 10 g |
| 寬度 | 7.5 cm |
| SKU | sbbeauty03200506781 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 202260 people said the quality is very good!
Author: M***y
Date:
Review: 已經回購第三次了 真的非常好用!
顏色: Warm Sand
尺寸: 均碼
Author: a***u
Date:
Review: 盒子很漂亮,還送了一個絨布袋很精緻 我是二白,這個色號感覺更適合白人或超白的亞洲人🤣
顏色: Nude Pink
尺寸: 均碼
Author: x***n
Date:
Review: 買來還沒用,相信使用後會很有趣,下次有需要再購買~
顏色: Warm Sand
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 包裝非常精美 有驚豔到我 平價商品卻有高價值感受非常喜歡
顏色: Warm Sand
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.