Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Price: NT$322
Original Price: NT$382
這些橙色,會讓你很高興自己降落在洛杉磯?! 用一系列超亮橙色 + 紅地毯般的金色來迎接陽光明媚的海岸. 因為當你出現在這個城市,就是為了被人看到. 此外,這個系列超級顯色,且全天候持久,能完美地融合搭配使用,打造出無盡的色彩組合. 打造您在洛杉磯的每個時刻心情.
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | STAY JUICY, LA |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 18.75 cm |
| 淨重 | 10 g |
| 寬度 | 7.4 cm |
| SKU | sb2106218219141640 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 737801 people said the quality is very good!
Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影開起來顏色很美,包裝也很小心,運送速度快,太棒了
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影看起來很美,包裝也很仔細,收到的時候很喜歡
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Author: t***w
Date:
Review: 非常好用,參加活動很好用方便,推薦可購入
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.