Author: E***a
Date:
Review: 顏色好看 蠻大的 黑色跟綠色會掉粉 其他顏色還行
顏色: Mauve-Olous
尺寸: 均碼
Price: NT$322
Original Price: NT$382
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Mauve-Olous |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.7 cm |
| 長度 | 15.2 cm |
| 淨重 | 13.2 g |
| 寬度 | 11.85 cm |
| SKU | sbbeauty42210120552 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7977481 people said the quality is very good!
Author: E***a
Date:
Review: 顏色好看 蠻大的 黑色跟綠色會掉粉 其他顏色還行
顏色: Mauve-Olous
尺寸: 均碼
Author: 8***x
Date:
Review: 冷色系的日常妝容非常適合,有種成熟穩重的感覺,珠光色試起來都好美,淺色的發色也是很香啊,乾燥玫瑰的港覺🪆🤌
顏色: Mauve-Olous
Author: r***1
Date:
Review: 個人覺得顏色喜歡買就對了,有夠顯色的,這個價錢沒什麼好挑剔的吧,個人覺得跟買colorpop 很像但是價錢直接砍半
Author: A***e
Date:
Review: 實體顏色非常美,照片拍不出來光澤感!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.