Author: 9***3
Date:
Review: Very nice good quality highly recommended👌
顏色: 黑色
Price: NT$201
Original Price: NT$241
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Lengthening |
| 高度 | 2.4 cm |
| 長度 | 11.7 cm |
| 淨重 | 26.43 g |
| 寬度 | 2.5 cm |
| SKU | sb25080865065137232 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9088224 people said the quality is very good!
Author: 9***3
Date:
Review: Very nice good quality highly recommended👌
顏色: 黑色
Author: f***0
Date:
Review: ooh game changer. love this mascara. for Muslim girlies- perfect for wudhu. luurrvvv it .
顏色: 黑色
Author: 8***8
Date:
Review: Best quality
顏色: 黑色
Author: k***9
Date:
Review: جمييييل جداااااا اعجبنييييييي
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.