Author: J***C
Date:
Review: love it! easy to use
顏色: Auburn
尺寸: 均碼
Price: NT$113
Original Price: NT$161
| Color | Taupe |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Gel |
| 高度 | 0.76 cm |
| 長度 | 1.2 cm |
| 淨重 | 1.15 g |
| 寬度 | 0.76 cm |
| SKU | sb25071442989908178 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9484524 people said the quality is very good!
Author: J***C
Date:
Review: love it! easy to use
顏色: Auburn
尺寸: 均碼
Author: j***e
Date:
Review: SHEIN這個網站,真的是我逛過最好逛的地方,所有商品上面都有,品質也不錯,重點價格都超級划算,真的是太讚了然要給一個最滿意的評論
顏色: Blonde
尺寸: 均碼
Author: s***7
Date:
Review: It’s good I like it
顏色: Ebony
尺寸: 均碼
Author: a***9
Date:
Review: 口以口以~~雖然大力搓會小暈但就拍照話幾乎沒差
顏色: Ebony
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.