Author: a***8
Date:
Review: 眉筆顏色淡咖啡色的,很喜歡,跟頭髮顏色很搭!
顏色: Light Brown
尺寸: 均碼
Price: NT$121
Original Price: NT$141
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Dark Brown |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Eyebrow Pencil |
| 高度 | 15.6 cm |
| 長度 | 2.8 cm |
| 淨重 | 0.3 g |
| 寬度 | 2.2 cm |
| SKU | sbbeauty03190909118 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6087549 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: 眉筆顏色淡咖啡色的,很喜歡,跟頭髮顏色很搭!
顏色: Light Brown
尺寸: 均碼
Author: b***8
Date:
Review: 我都在shein買眉筆了 便宜 品質也好
顏色: 咖啡
尺寸: 均碼
Author: y***c
Date:
Review: 這次物流時間很久,還好這一支眉筆外觀很美,畫起來也好像不錯用,雖然不能像圖片上那樣,能畫成線條分明。
顏色: 咖啡
尺寸: 均碼
Author: c***娟
Date:
Review: 跟照片一樣 物美價廉 買好幾次了 好好用
顏色: 咖啡
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.