Author: f***1
Date:
Review: 很顯色,好看好看好看好看
顏色: Rouge
尺寸: 均碼
Price: NT$201
Original Price: NT$221
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Rouge |
| Finish | Cream /Satin |
| Texture | Stick |
| 高度 | 7.9 cm |
| 長度 | 2.3 cm |
| 淨重 | 4 g |
| 寬度 | 2.3 cm |
| SKU | sbbeauty03200529680 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 266365 people said the quality is very good!
Author: f***1
Date:
Review: 很顯色,好看好看好看好看
顏色: Rouge
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 包裝非常好,蓋子有磁鐵顏色也不錯滿意
顏色: 裸色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 包裝非常好,非常滿意,已買多支替換使用
顏色: In My Head
尺寸: 均碼
Author: l***3
Date:
Review: I like it. It's soft and a bit oily, but completely light.
顏色: What's Your Sign
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.