Author: k***1
Date:
Review: 顏色匹配: 有 上妝效果: 有 持久度: 幾好推,而且不會很乾,仍然處於濕潤狀態。顏色看起來很好看。
顏色: Pink Slip
尺寸: 均碼
Price: NT$201
Original Price: NT$241
| Ingredients | 無酒精, 純素, 不含麩質 |
| Color | On Call |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| 高度 | 8.3 cm |
| 長度 | 3.2 cm |
| 寬度 | 3.2 cm |
| 淨容量 | 5.2 ml |
| SKU | sb25012331204617836 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5141270 people said the quality is very good!
Author: k***1
Date:
Review: 顏色匹配: 有 上妝效果: 有 持久度: 幾好推,而且不會很乾,仍然處於濕潤狀態。顏色看起來很好看。
顏色: Pink Slip
尺寸: 均碼
Author: C***a
Date:
Review: 第三張試色照,從上到下是hush hush ; hush hush + pink slip ; hush hush + lilac dream
顏色: Pink Slip
尺寸: 均碼
Author: o***l
Date:
Review: 顏色匹配: 就是紫色 抹開後不會太深 上妝效果: 很棒 很貼膚
顏色: Lilac Dream
尺寸: 均碼
Author: z***2
Date:
Review: 持久度: 喜歡很讚非常值得購買的商品
顏色: On Call
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.