Author: e***1
Date:
Review: 顏色匹配: 很好看的蜜桃色 上妝效果: 好晕开 持久度: 未知 包裝與外觀: 很好看 有附小镜子很方便
顏色: Peach Juice
尺寸: 均碼
Price: NT$221
Original Price: NT$281
| Color | Cherry Sorbet |
| Texture | Baked Powder |
| Type | Powder Blush |
| 高度 | 9.1 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 淨重 | 8.3 g |
| 寬度 | 2.3 cm |
| SKU | sb2407095595579795 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 133782 people said the quality is very good!
Author: e***1
Date:
Review: 顏色匹配: 很好看的蜜桃色 上妝效果: 好晕开 持久度: 未知 包裝與外觀: 很好看 有附小镜子很方便
顏色: Peach Juice
尺寸: 均碼
Author: m***r
Date:
Review: Color Matching: same as shown in pics Make-up effect: good Lasting Power: good
顏色: Pink Sprinkles
尺寸: 均碼
Author: 9***4
Date:
Review: يجنن يجنن يجننن🤍🤍🤍🤍💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: Pink Sprinkles
尺寸: 均碼
Author: s***0
Date:
Review: عجبني جدا لونو حلو وشكلو علبشره جلوي كدا المفروض نحط ال باودر بعدين فوقه ال كريمي عشان يطلع الglowy finish نفس فكره ال بلاش بتاع باتريك وبس كدا انصحكم بيه 👏👏❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: Pink Sprinkles
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.