Author: q***5
Date:
Review: ❤️🩷🩷🩷🩷💙💚💚💚💛💛💜💜💜💜🧡🧡🧡👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Dark Brown
尺寸: 均碼
Price: NT$161
Original Price: NT$221
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Soft Brown |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Cream |
| 高度 | 12.2 cm |
| 長度 | 8.2 cm |
| 淨重 | 3.5 g |
| 寬度 | 2.8 cm |
| SKU | sbbeauty03200505206 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2421062 people said the quality is very good!
Author: q***5
Date:
Review: ❤️🩷🩷🩷🩷💙💚💚💚💛💛💜💜💜💜🧡🧡🧡👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Dark Brown
尺寸: 均碼
Author: n***2
Date:
Review: Love it 😍 超好看 不容易掉 滿持久 很滑順很好畫 但他上皮膚後會乾得很快 不想眉毛太濃密 畫的時後需要有點技巧
Author: A***s
Date:
Review: 眉毛是用這家眉膠畫的 使用的時候要注意用量 一點點就可以畫很多 一次沾太多乾掉的時候容易結塊哦 沒有化妝基礎的人不適合使用
顏色: Dark Brown
Author: x***3
Date:
Review: 防水力度是可以的 除非去來回摩擦戳洗它 不然清水是用不掉的 但抗油性就普普 油性肌膚朋友們可能會比較不持妝 對我來說是性價比很高的商品👍🏻
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.