Author: k***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: iIlove it works just fine
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: NT$55
| Benefits | Long-Wearing |
| Color | Clear |
| 寬度 | 1 cm |
| 長度 | 9 cm |
| 高度 | 9 cm |
| 淨容量 | 1 ml |
| 淨重 | 3 g |
| SKU | sb2304228709370877 |
Author: k***y
Date:
Review: iIlove it works just fine
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: c***l
Date:
Review: se ve bien, aún no pruebo su durabilidad
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: n***8
Date:
Review: excelente producto para el precio
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: j***4
Date:
Review: Es de los mejores primers qué he probado Lo amo
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.