Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 以為是很大一個結果是小的,但是還是可以使用
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Price: NT$67
Original Price: NT$70
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq251104657057596946 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 8550249 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: 以為是很大一個結果是小的,但是還是可以使用
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: s***a
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووووووووووووووو وووو
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: m***7
Date:
Review: Good 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: m***0
Date:
Review: Good
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.