Author: a***2
Date:
Review: High quality from shein
顏色: 彩色
Price: NT$654
Original Price: NT$688
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq251121662679731872 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 6159683 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: High quality from shein
顏色: 彩色
Author: h***5
Date:
Review: Everything looks good and seems great! I haven’t opened them yet tho!!
顏色: 彩色
Author: G***s
Date:
Review: المنتج وصلني بنفس المواصفات المعلنة وجودته ممتازة بصراحة. الخامات واضحة إنها متينة والتشطيب مرتب، وما فيه أي عيوب. مقابل السعر يعتبر صفقة ناجحة جداً لأنه يعطي أداء أعلى من فئته السعرية. التغليف كان جيد والتوصيل سريع. أنصح به لأي شخص يدور على جودة ممتازة بسعر مناسب 👌 الفيشة المناسبة لسيارتي D2S
顏色: 彩色
Author: k***d
Date:
Review: نفس الوصف D4s لكن لم يتم التجربه
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.