Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色
Price: NT$169
Original Price: NT$178
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101703641910805 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 3306175 people said the quality is very good!
Author: k***x
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色
Author: k***x
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色
Author: d***h
Date:
Review: very high quality like rvecommend it like like like
顏色: 彩色
Author: w***7
Date:
Review: Thnx sheinnnnnn thank you sheinnnn the best sheinnn😍😍😍😍❤️❤️❤️👍👍
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.