Author: D****
Date:
Review: Thank you SHEIN same as picture
顏色: 彩色
Price: NT$614
Original Price: NT$646
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 4000~5000LM |
| SKU | sq25081278367577609 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9547134 people said the quality is very good!
Author: D****
Date:
Review: Thank you SHEIN same as picture
顏色: 彩色
Author: t***a
Date:
Review: Goood
顏色: 彩色
Author: R***I
Date:
Review: They work magic these ones
顏色: 彩色
Author: 0***9
Date:
Review: مننننناااااااسببببببببببببببب لسيارة وصحيحح لكن اختر الخيار الصححييححح المناسب لسيارتك وهو جميللللللللللللللللل جدااااااًراضي عنه جدددددددددددداااااااااااااااااااااااا جججججججججججججدددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااا جججججدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.