Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 車用燈炮Ied超好用 又美觀
顏色: 黃色
尺寸: BA15S P21W
Price: NT$61
Original Price: NT$64
| Material | Aluminum |
| Color | Yellow |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2401031135111582 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2720668 people said the quality is very good!
Author: l***6
Date:
Review: 車用燈炮Ied超好用 又美觀
顏色: 黃色
尺寸: BA15S P21W
Author: e***5
Date:
Review: Great product, great value for money
顏色: 紅色
尺寸: BAY15D P21/5W
Author: e***5
Date:
Review: Great product, great value for money
顏色: 白色
尺寸: BA15S P21W
Author: e***5
Date:
Review: Great product, great value for money
顏色: 黃色
尺寸: BA15S P21W
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.