Author: u***4
Date:
Review: Wooowww it’s amazing 😍😍😍😍😍😍
顏色: 彩色
尺寸: T20 7443 W21/5W
Price: NT$131
Original Price: NT$136
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251124748674369599 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 3085466 people said the quality is very good!
Author: u***4
Date:
Review: Wooowww it’s amazing 😍😍😍😍😍😍
顏色: 彩色
尺寸: T20 7443 W21/5W
Author: p***r
Date:
Review: The fabric is comfortable and looks just like the photos. The fit is great for the price, and I would definitely order again.
顏色: 彩色
尺寸: T25 3157 P27/7W
Author: p***r
Date:
Review: The fabric is comfortable and looks just like the photos. The fit is great for the price, and I would definitely order again.
顏色: 彩色
尺寸: T20 7443 W21/5W
Author: p***r
Date:
Review: The fabric is comfortable and looks just like the photos. The fit is great for the price, and I would definitely order again.
顏色: 彩色
尺寸: BA15S P21W
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.