Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
Price: NT$241
Original Price: NT$322
| Color | Multicolor |
| Finish | Glossy |
| Texture | Gloss |
| 高度 | 2.9 cm |
| 長度 | 12.5 cm |
| 寬度 | 2.7 cm |
| 淨容量 | 7 ml |
| SKU | sb260204135046187333826 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9497682 people said the quality is very good!
Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
Author: t***1
Date:
Review: Encantada con los.productos de Sheglam cada detalle en en los acabados, el precio y los colores. Además son sin crueldad.animal y cumplen con lo.que prometen.
顏色: 彩色
Author: k***5
Date:
Review: สวยมากกกกกกก ชอบมากกกกกกกกก
顏色: 彩色
Author: v***o
Date:
Review: Lindo perfeito eu amei maravilhosa
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.