Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$322
Original Price: NT$523
| Composition | 100% Polyurethane |
| Material | Pu |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Baby Pink |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Simple |
| Features | Large Capacity |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| SKU | sb260204134381406378228 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5637031 people said the quality is very good!
Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: C***t
Date:
Review: How cute it is!!! Love it
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: Lid has a crack
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: v***3
Date:
Review: Me encantó. Sí tiene gran capacidad, tal como anuncia. No tuve problemas con la bola de plástico y llegó en una bolsa individual. Las costuras, los detalles de las luces, motores y etiquetas se ven perfectos, y el material en sí se nota de buena calidad. Tiene algunos dobleces por dentro pero no molestan mucho. Al rellenarlo bien con productos la nave toma una mejor forma.
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.